Otevřeno. Přijďte žít do centra!

Otevřeno - přijďte žít do centra!
18/5-29/9/2013
Moravská galerie v Brně
Místodržitelský palác
Moravské náměstí 1a, Brno

otevreno_banner.jpg

Otevírací doba

nádvoří: 10-23 h, sedm dní v týdnu
galerie (muzejní obchod/stálá expozice): st-ne: 10-18 h, čt: 10-19 h, po-út zavřeno

Moravská galerie v Brně zahajuje na nádvoří Místodržitelského paláce unikátní projekt zabydleného prostoru pro každého. Nově instalované architektonické prvky navržené ateliérem CHYBIK+KRISTOF Associated Architects umístěné na nádvoří vám poskytnou neomezené možnosti odpočinku, občerstvení, hraní, četby, lelkování, setkávání s přáteli i kreativní činnosti na pozadí uměleckých hodnot, které Místodržitelský palác nabízí ve stálé expozici.

Nádvoří Místodržitelského paláce v samém centru města se tak otevírá pro nejširší veřejnost jako oáza pro každého, kdo si chce po práci, nákupech nebo prohlídce některé z výstav odpočinout, posedět s přáteli, popíjet kávu, číst si, hrát si nebo prostě nedělat nic. Rodičům s dětmi skýtá hrací a odpočinkový prostor s možností volného pohybu a pobytu v geniu loci nádvoří historické budovy.

Na nádvoří je připraven po dobu celého léta bohatý kulturní a tvůrčí program, a to většinou bez nutnosti placení vstupného, určený všem bez ohledu na věk, vzdělání, nadání a schopnosti pro pobavení, rozptýlení, poučení i zábavu. Aktuální program sledujte na našem webu.

Do stálé expozice Umění od gotiky po 19. století je od 3. července do 29. září 2013 volný vstup.

"Otevřeno" - má neopakovatelnou atmosféru historické budovy, kulturní výstavní instituce, genia loci.


otevreno_pohlednice1.jpg

 

otevreno_pohlednice2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mapa stránek