Brněnská muzejní noc 2016

Příští BRNĚNSKÁ MUZEJNÍ NOC proběhne v sobotu 21. května 2016.

Letos už po dvanácté se můžete těšit na muzejní a galerijní expozice, které se pro vás otevřou od 18 hodin až do půlnoci, na zpřístupněné památky a kulturní centra, která možná ještě neznáte, množství poznatků i zážitků, a samozřejmě na jedinečnou májovou atmosféru v brněnských ulicích. Už nyní připravujeme bohatou a rozmanitou programovou nabídku pro návštěvníky všech věkových kategorií a zveme vás na muzejní noc plnou poznávání, nových objevů, vzájemného setkávání a radosti ze společných zážitků.

Již brzy najdete veškeré podrobnosti a informace na našem webu, na Facebooku Brněnské muzejní noci a webových stránkách jednotlivých spolupořadatelů. Kompletní program najdete také v brožuře Brněnské muzejní noci, která bude k dispozici zdarma na všech obvyklých místech.

JSTE MUZEUM, GALERIE NEBO KULTURNÍ CENTRUM PODOBNÉHO TYPU A CHCETE SE ZAPOJIT MEZI SPOLUPOŘADATELE BRNĚNSKÉ MUZEJNÍ NOCI?

Kontaktujte nás na emailové adrese info@brnenskamuzejninoc.cz nebo na telefonním čísle 603 583 809.

 

CHCETE SE ZAPOJIT DO PROGRAMU BRNĚNSKÉ MUZEJNÍ NOCI JAKO ÚČINKUJÍCÍ, VYSTUPUJÍCÍ, PRODÁVAJÍCÍ, DOBROVOLNÍK APOD.?

Kontaktujte přímo tu instituci, s níž chcete spolupracovat, protože program si připravuje každý spolupořadatel sám. Přehled spolupořadatelů najdete zde: http://www.brnenskamuzejninoc.cz/instituce


 

Souvislosti

Doprovodné akce
BMN 2014

Mapa stránek